Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie rudolph

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vader

Vader


Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Pitesti/Arges

Reclamatie rudolph Empty
MesajSubiect: Reclamatie rudolph   Reclamatie rudolph EmptyJoi Dec 17, 2009 2:11 am

Este prima mea reclamatie de cand joc pe server si nu vreau sa o ignorati
Numele celui pe care il reclami: dupa cum se vede si in titlu Rudolph
Harta :de_dust2_2006 ora 7:56 - 8:00
Deci pe harta mentionata mai sus am luat ban fara dovezi doar scria kick-banned de la adminul rudolph(imi cer scuze daca am scris numele gresit)
Motivul lui este ca am aim ,Nu este adevarat deoarece:
1 Rand am steam si nu imi permit sa dau banii asa pe steamuri pentru un kkt(scuzati limbajul) de cod care nu te ajuta la nimic ,nicio satisfactie
2 Rand am 8 ani si jumatate de cs asa ca nu imi spui mie ca nu am cum sa dau asa
3 Rand Famasu apasand click dreapta trece pe burst-fire(trage 3-4 gloante parca) deci 3 gloante apasand pe un clik normal cati dau numai headshot
4 Rand citestele pe toate si numai fa abuz de admin ca iti este tie ca am aim ca nush ce nush cum (daca te-am luat de prea multe ori scuzama)

Atat am avut de spus si sper ca o sa luati in serios aceasta reclamatie.

Unul din cei mai buni jucatori de pe server daca nu cel mai bun dupa mine SmL este in acelasi clan cu mine si ma stie de 2 -3 ani si poate sa confirme ca nu folosesc niciun fel de cod,script,etc etc
Multumesc anticipat
Sus In jos
Buba
Membru Lord
Membru Lord
Buba


Mesaje : 361
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 39

Reclamatie rudolph Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie rudolph   Reclamatie rudolph EmptyJoi Dec 17, 2009 3:06 am

Eu Iti dau un pro pentru unban deoarece te cunosc stiu ca joci bine joci de mult pe servar inca de cand sa format Smile dar aici ramane la latitutindea ownerului deoarece rudolph e preten bun cu creatura si decide el ce face Smile mult succes Wink


Reclamatie rudolph B_560x95
Sus In jos
CreaTuRe
Fondator
Fondator
CreaTuRe


Mesaje : 69
Data de inscriere : 30/10/2009
Varsta : 39
Localizare : CTA

Reclamatie rudolph Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie rudolph   Reclamatie rudolph EmptyJoi Dec 17, 2009 9:20 pm

Ruddolph pe langa ca imi e prieten foarte bun este si el owner al acestui server ..Adik serv acesta este al nostru ...In acest caz fiecare owner raspunde de deciziile lui si va trebui sa astepti decizia lui ...
Sus In jos
Vader

Vader


Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Pitesti/Arges

Reclamatie rudolph Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie rudolph   Reclamatie rudolph EmptyJoi Dec 17, 2009 11:44 pm

nimeni-altu a scris:
pro unban dar acum ramane la atitudinea ownerului care tia dat ban




edit: am vb k sara si o sa vina in curand sa dea verdictul care ma si surprins dar are dreptate!


nu inteleg ce ai zis prin edit

oricare ar fi decizia o respect dar spun si este adevarat ca nu este corect sa dati ban unui player care nu foloseste coduri si/sau scrypturi
Repet sper sa nu ia aceasta reclamatie personal eu doar vreau sa joc pe serverul vostru
Sus In jos
Vader

Vader


Mesaje : 30
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Pitesti/Arges

Reclamatie rudolph Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie rudolph   Reclamatie rudolph EmptySam Dec 19, 2009 6:30 am

scuzati-ma de double post dar vad ca ati uitat de reclamatia mea si as mai vrea sa joc si eu pe server
Sus In jos
Buba
Membru Lord
Membru Lord
Buba


Mesaje : 361
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 39

Reclamatie rudolph Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie rudolph   Reclamatie rudolph EmptySam Dec 19, 2009 4:51 pm

Rudolph intra mai greu pe forum va raspunde el intr-un final Very Happy:))



Reclamatie rudolph B_560x95
Sus In jos
CreaTuRe
Fondator
Fondator
CreaTuRe


Mesaje : 69
Data de inscriere : 30/10/2009
Varsta : 39
Localizare : CTA

Reclamatie rudolph Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie rudolph   Reclamatie rudolph EmptySam Dec 19, 2009 5:47 pm

joacate ca o sa vb eu cu rudoolph:)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie rudolph Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie rudolph   Reclamatie rudolph Empty

Sus In jos
 
Reclamatie rudolph
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Out
» RECLAMATIE
» Reclamatie What??
» Model Reclamatie
» Reclamatie Shik

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net :: Nemultumiri -- Reclamatii-
Mergi direct la: