Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Out

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Raluca

avatar


Mesaje : 20
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 34
Localizare : Roman

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: Reclamatie Out   Reclamatie Out EmptyVin Noi 20, 2009 3:32 am

out da banuri aiurea astatzi la ora 9:20 era harta awp_bycastor a dat ban aiurea unui prieten de al meu pt o injuratura banala putea sa dea gag sau sal avertijeze el nu a ales modalitatea simpla care se practica vad eu cam des pe server a dat ban aiurea rog sa se ia masuri impotriva lui sa numai faca greseli.
Sus In jos
out

avatar


Mesaje : 21
Data de inscriere : 11/11/2009

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: x(   Reclamatie Out EmptyVin Noi 20, 2009 3:35 am

Ma raluca tu NU INTELEGI CA NU AM DAT EUUUUU...arata`mi dovada ca am dat eu...x(
Sus In jos
Raluca

avatar


Mesaje : 20
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 34
Localizare : Roman

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Out   Reclamatie Out EmptyVin Noi 20, 2009 3:44 am

pai daca nai dat u atuncea cine a dat bey.Ala nu celalt nu pai voi aruncati musca pe caciula altuia deci u ai dat ban altcineva navea cine si iai mai dat ban de vreo cateva ori tot lui tot pe motiv aiurea te rog frumos revinoti si numia da banuri aiurea ai vazut k si Criss a zis k u ai dat ban asa k recunoaste si cereti scz macar atata lucru fa si scoatei banul pe care lai dat.
Sus In jos
puhhhhhh

avatar


Mesaje : 3
Data de inscriere : 20/11/2009

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Out   Reclamatie Out EmptyVin Noi 20, 2009 3:50 am

ba cap de tun cum nu mi-ai dat ban ca nu mai era nici-un admin pe serv. Si era Maxilian2 care avea aim si wall....urmarea prin perete si tu te faceai ca nu vezi...toata lumea zicea ca e codat...si tu erai ocupat sa faci fraguri....Cum sa nu ma enervez daca m-a luat de 2 ori fara sa-l vad prin perete si tu NU FACEAI NIMIC aaaaa da "mi-ai dat mie ban!"
Sus In jos
out

avatar


Mesaje : 21
Data de inscriere : 11/11/2009

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: ba   Reclamatie Out EmptyVin Noi 20, 2009 4:18 am

Ma chear incep sa ma enervez ma ala cum te cheama puhhhh ala...eu frate nu te`am vazut niciodata pe sv...si mai faci si figuri...am vazut cand a injurat a zis ceva cu "plm" dar nu i`am dat eu ban frate credeti ce vreti...spunetii lu creatura daca are statistica la banuri, si sa sti bay puhhhh ala sau cum te cheama era si Rb*Lu1. Si tu nimeni alut m`am saturat sa ma cert cu tn...si iti zic sa o lasi balta...nici macar nu ai fost pe sv si te bagi tu. Astept sa vad ce zice CREATURE sa vedeti ca imi da dreptate mie, si chiar puhhh de la mn ai luat gag 5 min si dupa iar ai inceput sa injuri si ce vrei sa te suport eu pe tn sa injuri intr`una si sa imi faci sv de ras, mai bn pa si gata. hai NB;)
Sus In jos
puhhhhhh

avatar


Mesaje : 3
Data de inscriere : 20/11/2009

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Out   Reclamatie Out EmptyVin Noi 20, 2009 4:29 am

bai te-am injurat pe tn??? si nici nu mi-ai dat niciun gag nimic...AM LUAT BAN DIRECT!
Sus In jos
out

avatar


Mesaje : 21
Data de inscriere : 11/11/2009

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Out   Reclamatie Out EmptyVin Noi 20, 2009 4:33 am

FRATE TU CHIAR NU INTELEGI CA NU TI`AM DAT EU CE CREZI CA MI`ERA FRICA DE UN NECUNOSCUT SA RECUNOS...DAR CAND STIU CA AM DREPTATE NIMENI NU MA INTOARCE...O TIN PE A MEA.
Sus In jos
Raluca

avatar


Mesaje : 20
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 34
Localizare : Roman

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Out   Reclamatie Out EmptyVin Noi 20, 2009 5:19 am

inca ceva cei deranjeaza nu numai pe mine ci si pe playeri este k out tot abuzeaza de say-team si sper sa-si recunoasca vina care tot sustine el k este nevinovat.
Sus In jos
out

avatar


Mesaje : 21
Data de inscriere : 11/11/2009

Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: ll   Reclamatie Out EmptySam Noi 21, 2009 3:40 am

dati topic closed daca e nu mai avem nimic de spus...sunt impacat cu ralu..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Out Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Out   Reclamatie Out Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Out
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net :: Nemultumiri -- Reclamatii-
Mergi direct la: