Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 reclamatie raluka

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
sp!k

sp!k


Mesaje : 22
Data de inscriere : 16/11/2009

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 4:29 am

nu mai zic nimic ....vedeti ce se intampla la sfarsit....(poate de ciuda)


http://www.dump.ro/fisiere/spk-dem/159453/k6Fe2e7tFdPmMJ6C
Sus In jos
MaRuSiK
Membru Nou
Membru Nou
MaRuSiK


Mesaje : 109
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 34
Localizare : ALexandria

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 4:37 am

pro unban...sp1k e baiat bun....care face un lucru bun...joaka mereu cu demo:)
Sus In jos
Raluca

avatar


Mesaje : 20
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 34
Localizare : Roman

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 4:46 am

Deci as vrea sa se ia masuri impotriva adminilor sa nu mai scoata unbanuri la toti prietenii lor banu ramane ban.In legatura cu Sp!k era harta cs_italy_remake care ma lu-at din niste ipostaze care nu prea cred eu k se putea lua si a 2 oara intrasem in casa sa iau ostaticii si a iesit cu tinta pe capul meu si nici macar navea de unde sa stie k eu sunt acolo pt k am mers pe shift si am lu-at masura cred eu corecta si iam dat ban pt folosirea silent-aim.
Sus In jos
MaRuSiK
Membru Nou
Membru Nou
MaRuSiK


Mesaje : 109
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 34
Localizare : ALexandria

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 4:48 am

raluka in legatura cu admini kre scot banuri....fii mai exacta pls:*:*...cu toate ca stiu la ce te referi;)
Sus In jos
Raluca

avatar


Mesaje : 20
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 34
Localizare : Roman

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 4:57 am

Crissu el a lu-at decizia de unul singur de ai scoate banu lu sp!k fara sa aud si parerea voastra mai ales a lui CRT sau a lui SAra deci as vrea sa se ia masuri drastice impotriva adminilor bagareti care se baga peste banurile altor admini fara sa li se ceara parerea lor ori facem treaba buna ori facem bataie de joc.
Sus In jos
sp!k

sp!k


Mesaje : 22
Data de inscriere : 16/11/2009

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 5:09 am

nimeni altu nu il cunosc pe crissu si nu sunt prieten cu el si doar se vede din demo ce lam pus pentru banul lui spike77..... iar tu raluka uitate pe demo ca se vede cum te-am omorat la ostateci ...de aia joc cu demo ..
Sus In jos
Spike77

avatar


Mesaje : 60
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 5:42 am

Asa mi se pare cel mai corect cine joak pe servar si ia ban s afaak cerere ..dak i se aproba de catre creature...el ai va scote banu sau sara in rest sa nu mai scota nici un admin nici un ban. NU conteaza dak e pr sau nu..Si banurile sa se dea cu proba..cu poze sau demo..motivate..Bine inafara de aia care se vede pe fatza k au wall sau aim.... IN rest ban plus motiv si la cerere sa se aplice dovada....
Sus In jos
CreaTuRe
Fondator
Fondator
CreaTuRe


Mesaje : 69
Data de inscriere : 30/10/2009
Varsta : 39
Localizare : CTA

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 6:11 am

Inca o chestie de azi inainte nimeni nu mai scoate banurile in afara de mine si sara .Cel care e nemultumit ca a luat ban posteaza pe forum ..Daca nu posteaza banu ramane ..Pe care mai prind ca scoate prima abatere scazut in grad a 2 abatere suspendat.Vedeti ca pot sa ma uit in log sa vad cine ce si cum cand si pt cine a scos
Sus In jos
Raluca

avatar


Mesaje : 20
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 34
Localizare : Roman

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 6:11 am

Crissu are ceva de impartit cu nimeni altu si cu Spik77 are pica pe ei adica vezi domnule k eu is admin da voi sunteti degeaba si cauta fel de fel de motive si preteste se ia de nimeni altu se mai ia de Spik77 chiar asa degeaba deci nu are nici un motiv si sil cauta singur k sai arda pe nimeni altu si pe Spik77 deci sper k se ia o masura ceva impotriva lu Crissu si sa-si vada de adminatul lui de nepriceput si sa nu se mai bage in seama aiurea unde nui fierbe oala si mai ales neintrebat si cand ia o decizie de a scote un ban ar fi bine sa intrebe sau sa-si ceara parerea si de la ceilalti admini nu cum face el eu dau ban lu Sp!k pt silent-aim si el il scoate pt k ii este prieten si dupa asta mai face si figuri la mine k vezi domnule k am gresit daca se constata k am gresit is pregatita sa suport consecintele.
Sus In jos
MaRuSiK
Membru Nou
Membru Nou
MaRuSiK


Mesaje : 109
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 34
Localizare : ALexandria

reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka EmptyJoi Noi 19, 2009 6:17 am

raluca draga....de ce vb ce nu stii....uitate in demo aia si vezi kn de cine se ia.nu vb fara sa stii.in caz ca nu stii respectivii au ramas fara admin ca i am prins eu pe server cum isi dadeau 1000hp.asa k ei au ceva cu mn nu eu cu ei.si trb cu sp!k ...baiatul juka cu demo doar ma uitasem pe demo de la el...tu ii dai ban.ti am zis k ai gresit ca baiatul joaka cu demo ca e jukator bun si da de dastia ca tn;)...si ca sa stii banul nu i lam scos eu.aici il rog pe creature sa verifice:)...de ce nu recunosti cand gresesti si in loc sa iti asumi vina arunci cu noroi in altii??....
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie raluka Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raluka   reclamatie raluka Empty

Sus In jos
 
reclamatie raluka
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net :: Nemultumiri -- Reclamatii-
Mergi direct la: