Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 BaNu - Ma veti vedea mai rar!

In jos 
+2
Buba
BaNu
6 participanți
AutorMesaj
BaNu
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 53
Data de inscriere : 08/10/2009
Localizare : Brasov

BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty
MesajSubiect: BaNu - Ma veti vedea mai rar!   BaNu - Ma veti vedea mai rar! EmptyLun Ian 04, 2010 1:26 am

Salutare ...
In primul rand... LA MULTI ANI! UN AN NOU FERICIT!


Pentru ca la facultate incep atat presesiunea iar imediat sesiunea Sad..... ma veti vedea mai rar pentru ca am multe examene shi este putin mai mult de invatat dar o sa mai intru ori dimineata ori seara de cateva ori pe saptamana!

Va multumesc pentru intelegere!


BaNu.
Sus In jos
Buba
Membru Lord
Membru Lord
Buba


Mesaje : 361
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 39

BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty
MesajSubiect: Re: BaNu - Ma veti vedea mai rar!   BaNu - Ma veti vedea mai rar! EmptyLun Ian 04, 2010 2:57 am

Mult succees la sesiuni banule si pot zice un mare IDEM la ce ai zis si la mine aceeasi chestie incepe sesiune de examene si mai am de invatat Smile) pana pe la sfarsitul lui februarie Smile) nu prea o sa mai fiu pe cs Very Happy:))
Sus In jos
Spike77

avatar


Mesaje : 60
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 35
Localizare : Targoviste

BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty
MesajSubiect: Re: BaNu - Ma veti vedea mai rar!   BaNu - Ma veti vedea mai rar! EmptyLun Ian 04, 2010 3:20 am

bafta..k si eu incep examenele da mai tarziu putin....nu cred k o s amai fie lume mai de loc pe server dq astia nu tin nici unu redirecte numai eu sunt admin aici.....cred k bag ceva in ele.... bafta la examene
Sus In jos
BaNu
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 53
Data de inscriere : 08/10/2009
Localizare : Brasov

BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty
MesajSubiect: Re: BaNu - Ma veti vedea mai rar!   BaNu - Ma veti vedea mai rar! EmptyLun Ian 04, 2010 5:35 pm

MULTUMESC LA FEL! MULTUMESC LA FEL! Aveti grija de voi!
Sus In jos
What ???

avatar


Mesaje : 21
Data de inscriere : 18/11/2009
Varsta : 29
Localizare : aLb V1oLeT :X

BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty
MesajSubiect: Re: BaNu - Ma veti vedea mai rar!   BaNu - Ma veti vedea mai rar! EmptyVin Ian 29, 2010 4:57 pm

Bafta la examene si sa nu pici nici unu ca te bat Smile))
Sus In jos
Raluca

avatar


Mesaje : 20
Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 34
Localizare : Roman

BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty
MesajSubiect: ex-cs.fdns.ro   BaNu - Ma veti vedea mai rar! EmptyLun Feb 08, 2010 5:11 am

Vreau sa stiu cand se va deschide serveru? As vrea sa fiu si eu anuntata cand se va redeschide noul server...cum am mai spus eu sunt ultimul an nam cum sa ajut k sa mearga tot timpul serveru bine..ajut cand pot si cum pot..dupa cum am mai zis dupa ce termin cu bacu si am sa ma vad la o facultate undeva sau unde draq am sa gasesc am sa ma ocup mai mult de server decat o sa va ocupati voi poate....de asta vreau sa ma tin sa raman in continuare cu voi si sa ducem comunitatea mai departe am invatat multe de la voi mai ales de la Vlad-Vali-Sara-Rb-Spike77 si nu vreau sa renuntz la voi vreau sa merg in continuare cu voi. Va multumesc ca ma ascultati si ma credeti si va urez succes :*:*:*
Sus In jos
deagle
Fondator
Fondator
deagle


Mesaje : 137
Data de inscriere : 10/09/2009

BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty
MesajSubiect: Re: BaNu - Ma veti vedea mai rar!   BaNu - Ma veti vedea mai rar! EmptyLun Feb 08, 2010 5:20 am

Serverul va reveni...nu va faceti probleme..
Sus In jos
Continut sponsorizat





BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty
MesajSubiect: Re: BaNu - Ma veti vedea mai rar!   BaNu - Ma veti vedea mai rar! Empty

Sus In jos
 
BaNu - Ma veti vedea mai rar!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BaNu Din nou aici!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net - Administration Zone :: Anunturi-
Mergi direct la: