Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
5t0rm_UndispUt3d
Banat
Banat
5t0rm_UndispUt3d


Mesaje : 55
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :) Empty
MesajSubiect: IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :)   IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :) EmptyMier Dec 30, 2009 5:50 am

nu stiu ce se intampla ... dar in timp ce ma jucam linistit deodata imi pica netu... revin in 2 3 minute intru pe server si deodata primesc destroy de la shik:)

ies intru iara ... imi zice unu din adminii de pe sv ca imi facea demo si ca am iesit... (mia picat netu)

dupa 2 minute vine shik inapoi si imi da din nou banip permanent...

sami aratati si mie cum se uploadeaza pe site ca vreau sa pun demourile din toate hartile in care am jucat azi:P inafara de cel de pe snow cand mia picat netu si nu sa salvat!!!

ce ai cu mine ma baiatule .. lasa si tu o replica ceva orce... pe westwod miai facut ss si ti leam dat ce mai vrei altceva??? de ce tot dai ban aiurea???

REZOLVATI MA PROBLEMA ASTA SA INCETEZE SUFERINTELE !!!!!!!

Uite ce a zis CreaTurE la alt topic : Pentru ultima data va spun ca acest om nu joaca cu cod il stiu de prea mult timp si la fel juca si acum 2 ani asa joaca si acum ...Nu mai dati banuri aiurea ca ne suparam
Sus In jos
MaRuSiK
Membru Nou
Membru Nou
MaRuSiK


Mesaje : 109
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 34
Localizare : ALexandria

IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :) Empty
MesajSubiect: Re: IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :)   IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :) EmptyJoi Dec 31, 2009 9:16 pm

 ! Strom nu e genu de om care sa joace cu COD ! Asteptam parerea ta Very Happy
Sus In jos
bb52

avatar


Mesaje : 4
Data de inscriere : 31/12/2009

IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :) Empty
MesajSubiect: Re: IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :)   IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :) EmptyJoi Dec 31, 2009 11:41 pm

parerea lui shik nu o sa o aveti garantez eu 90%!!

iar sara a spus ceva...(nu in legatura cu banul in aceasta situatie)


in le gatura cu shik
Sus In jos
Continut sponsorizat





IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :) Empty
MesajSubiect: Re: IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :)   IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :) Empty

Sus In jos
 
IARA ARE CEVA SHIK CU MINE :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net - Administration Zone :: Anunturi-
Mergi direct la: