Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 intrebare ...

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
sp!k

sp!k


Mesaje : 22
Data de inscriere : 16/11/2009

intrebare ... Empty
MesajSubiect: intrebare ...   intrebare ... EmptyJoi Dec 24, 2009 12:58 am

deagle este vreo dovada ca 5t0rm a fost prins cu cod sau este doar parerea ta ? ... daca ii asa cum se aude ,as vrea sa vad si eu dovada , ca joaca de mult timp pe sv si eu unu nu cred ca era un player din ala dupa rank sa joace cu cod iar dupa ce l-ati mai facut si moderator (cred) ar trebui sa aveti dovezi foarte clare si postate sa vada toti care il cunosc ca joaca tot timpu cu cod daca nu ..... nu se poate sa banezi pe cineva doar ca ai ciuda pe el ca asa putem sa zicem toti ca si tu joci poate cu cod .si ala si ala si ala ....

as vrea sa vad dovezile si nu numai eu .....sunt mai multi
Sus In jos
Buba
Membru Lord
Membru Lord
Buba


Mesaje : 361
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 39

intrebare ... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare ...   intrebare ... EmptyJoi Dec 24, 2009 2:21 am

ma da uni is jucatori asa de buni incat va fac si nu ii suportazi si credetzi ca e mai bine fara ei pe cumunitatea noastra pacat de deciziile loate de o singura persoana atata timp cat suntem o gramada aicea care Vede VIcEversa Smile mult succes in continuare Wink
Sus In jos
deagle
Fondator
Fondator
deagle


Mesaje : 137
Data de inscriere : 10/09/2009

intrebare ... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare ...   intrebare ... EmptyJoi Dec 24, 2009 3:29 am

Buba a scris:
ma da uni is jucatori asa de buni incat va fac si nu ii suportazi si credetzi ca e mai bine fara ei pe cumunitatea noastra pacat de deciziile loate de o singura persoana atata timp cat suntem o gramada aicea care Vede VIcEversa Smile mult succes in continuare Wink


Cei ai vrut sa zici cu mult succes in continuare...si sp!k decizia asta am luato impreuna cu Shik plus ca eu pe 5t0rm l`am banat de la inceput de cand a inceput sa joace pe server,dar Creature zicea ca`l cunoaste si ca joaca bine si ca na,eu cel putin nu cred ca joaca atat de bine incat sa faca astfel de faza (daca tu imi zici ca joci la sunet te cred,dar nu joci la sunet atunci cand nu joci cu shift, asa ca te rog eu nu ma trage la raspundere daca nu cunosti situatia,o sa vina si un demo si te rog sa te uiti la tinta lui si sami zici daca esti atat de bun cum ar trebuie sa fie ,sa traga in halu ala sau sa traga normal ,e o varianta de no recoil dar nu cred asta , nu stiu ce cod poate fi dar il are sigur )


http://www.dump.ro/fisiere/5t0rm-rar/168285/t35mCERFHsfkP0bQ - linku pentru demo !
Sus In jos
Buba
Membru Lord
Membru Lord
Buba


Mesaje : 361
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 39

intrebare ... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare ...   intrebare ... EmptyJoi Dec 24, 2009 5:01 am

Voi verifica si voi reveni cu un post si cu parerea mea despre acel demo oricum eu nu-l cunosc pe storm personal.


Ma referam la mult succes in dovedirea lui ca e codat mie nu mi sa parut pana akuma asta o sa fie primi demo care-l vad deci revin cu post


Ultima editare efectuata de catre Buba in Joi Dec 24, 2009 5:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
deagle
Fondator
Fondator
deagle


Mesaje : 137
Data de inscriere : 10/09/2009

intrebare ... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare ...   intrebare ... EmptyJoi Dec 24, 2009 5:02 am

Nu ma intereseaza frate...imi trag .... si gata..daca Creature te lasa sa te joci sa fi sanatos,eu deja m`am saturat de telenovela asta !
Sus In jos
Buba
Membru Lord
Membru Lord
Buba


Mesaje : 361
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 39

intrebare ... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare ...   intrebare ... EmptyJoi Dec 24, 2009 5:21 am

Parerea mea de player nu-s eu cine stie ce dar au fost vre 2 faze supescte 1 in care mi sa parut ca-l bate peretele {wal} si alta faza ar fi setari pt norecoil de prin consola mai stima si eu date de cineva Smile dar nu prea ai voie sa le folsesti palea dar oricum cum zicea si deagle m-am saturat de faza asta
Sincer eu nu cred ca ma voi mai bag in asta Spor in toata chesti asta !
I sau nu un jucator bun asta este bravo lui ii urez spor la treaba akolo undeva va juca Smile)
Sus In jos
BaNu
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 53
Data de inscriere : 08/10/2009
Localizare : Brasov

intrebare ... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare ...   intrebare ... EmptyJoi Dec 24, 2009 8:04 am

sa shtii ca .... deja.. chestiile astea devin inutile.... nu mai are rost sa te bagi in chestiile astea....

vba lu dgl.. daca .. creatura te lasa in pace... pnm joaca`te.... daca nu asta e...



se face prea mare tam tam pentru un BAN
!!!!

BFT!
ne vdm pe server
Sus In jos
5t0rm_UndispUt3d
Banat
Banat
5t0rm_UndispUt3d


Mesaje : 55
Data de inscriere : 19/10/2009
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

intrebare ... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare ...   intrebare ... EmptyMar Dec 29, 2009 6:46 pm

POTI SA STERGI SI TOPICU ASTA TE ROG???
Sus In jos
Continut sponsorizat





intrebare ... Empty
MesajSubiect: Re: intrebare ...   intrebare ... Empty

Sus In jos
 
intrebare ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net - Administration Zone :: Anunturi-
Mergi direct la: