Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Nemultumire

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SmL^
Banat
Banat
avatar


Mesaje : 2
Data de inscriere : 23/12/2009

Nemultumire Empty
MesajSubiect: Nemultumire   Nemultumire EmptyMier Dec 23, 2009 4:48 am

frate...ce rabdare sa aibe omu cu voi?
va zic pe fata...
sunteti o adunatura de roboti...nu stiti sa apreciati un bun jucator de cs...
ma cac pe posibilu vostru blind...va sugerez sa va luati dracu unu care sa nu aibe bugg-uri...zic asta ca pe serveru meu am avut blind care era dezactivat de anumite chestii...dmg in cap,flash e.t.c
daca iau flash sau blind sau ce a fost aia...si stiu unde sunt stiu sa ma misc...
inca o data va zic ca sunteti praf si ca nu aveti un habar de cs...
deja este o exagerare sa dati destroy unu player cu steam cand mancati cacat aiurea ca aveti serveru VAC secured si spre informarea voastra blindu are efect vizual si ca sa nu-l iau imi trebuie PROGRAM cd-hack,hl-hack ca sa pot juca cu wall...asa dar mi-as gherli accontu de steam..si pentru ce..?o amaraciune de server?
invatati dragii mei cs... si dupaia vorbim.
gata am inteles...
amx_flash =))) BA VOI VA AUZITI?
e ca un flash normal..
creature te lauzi ca joci cs de 9 ani nu?
frate in 9 ani de zile nu ai invatat o harta calumea?
cum frate sa iei flash si sa ramai ca robotu dupa atatia ani de cs?
stii unde l-ai luat stii ce-i in stanga,ce-i in dreapta unde sa te duci...daca stii unde te uitai inainte de flash si daca auzi sunet (pasi) stii in mare cat ar trebui sa dai de mouse (daca esti destul de capabil si sa nu joci cu sensivity 3,4,5) incat sa faci dmg ,chiar sa sii omori cu flash...dar voi nu frate COD,COD,COD....nu stiti cum sa tratati un player care va e net superior..
Sus In jos
CreaTuRe
Fondator
Fondator
CreaTuRe


Mesaje : 69
Data de inscriere : 30/10/2009
Varsta : 39
Localizare : CTA

Nemultumire Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumire   Nemultumire EmptyMier Dec 23, 2009 5:09 am

bah parlitule , in primu rand tu aveai flash si trageai in inferno la geam si tu erai in baza , in al 2 rand nu joc de 9 ani ci de 10 da nu asta conteaza , tu nu ai cum sa tragi asa decat cu cod , nush de ce mai insisti apoi nu imi zi tu mie ca auzi pasii ca plm ca nu ai cum sa auzi pasii la sute de metri distanta si sa tragi exact unde e omu cand ai flash , aa da daca era langa tine mai ziceam ca poate sa fie bulan ,....asa ca nu ma invata tu pe mine si apoi daca ai steam ce ma , ma cac pe steamu tau ca poti sa ai cod si pe steam , nush cum se numeste codu tau da e unu bun , amx_flash e ca un blind asta ca sa sti ce ai luat , si nu are buguri , de ce, din 10 juc la care am dat 9 au luat ..singuru care nu a luat ai fost tu ..deci nush ce buguri poate sa aiba ..joaca pe ce serv vrei cu cine vrei da nu pe asta ..nu se accepta codatiii...Cand o sa ajungi sa joci cinstit si sa ajungi la anii mei de cs atunci sa vb ...oricat de bine ai juca si ai sti sa joci cu flash nu ai cum sa tragi fara sa clipesti macar .. e reflexu ..ai luat flash te dai in spate tu nimik trageai acolo dupa om...deci laso in plm de scuza si poti pleca
Sus In jos
SmL^
Banat
Banat
avatar


Mesaje : 2
Data de inscriere : 23/12/2009

Nemultumire Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumire   Nemultumire EmptyMier Dec 23, 2009 5:31 am

daca as fii in locu tau m-as lasa de cs...
ai o comunitate slaba,un server slab CU UN NIVEL DE JOC DE CACAT!
ma cac pe serveru vostru si pe voi ratatilor..
nu are rost sa ma complic si sa insist..sunteti jalnici
Sus In jos
deagle
Fondator
Fondator
deagle


Mesaje : 137
Data de inscriere : 10/09/2009

Nemultumire Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumire   Nemultumire EmptyMier Dec 23, 2009 5:39 am

t.c
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nemultumire Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumire   Nemultumire Empty

Sus In jos
 
Nemultumire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net :: Nemultumiri -- Reclamatii-
Mergi direct la: