Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 uitati codatii :))

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
sp!k

sp!k


Mesaje : 22
Data de inscriere : 16/11/2009

uitati codatii :)) Empty
MesajSubiect: uitati codatii :))   uitati codatii :)) EmptySam Dec 19, 2009 9:23 pm

nu am vrut sa pun pe forum dar ma dispera FULGER ala pe sv ca el nu joaca cu cod,ca in fiecare luna ii in top iar cand nu sunt admini pe sv uitati ce face ca sa ajunga in top si se vede si... best ... care se mai lauda pe sv ca el ii prieten cu adminu si il doare la ..banana .. (am demo si cu el in caz de ceva) iar despre FULGER (si altii) care tot zic sa li se faca poze ca nu au nimic daca vreti am si dovezi la poze in care nu se vede wall .... dar sa lasam asta si sa il vedem pe FULGER ... =)))


http://www.dump.ro/fisiere/fu-dem/167229/g81TIjSTPR5VJ7Zv



... aaa si mai este si x3non care se lauda ca la invatat cineva sa tina !! TINTA ... Smile)
Sus In jos
Buba
Membru Lord
Membru Lord
Buba


Mesaje : 361
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 39

uitati codatii :)) Empty
MesajSubiect: Re: uitati codatii :))   uitati codatii :)) EmptySam Dec 19, 2009 9:57 pm

Creature te rog sa iei masuri am vizualizat demo-urile aman doi aveam cod acel fulger si acel best pe care l-am banat asera cand l-am prins si eu pe servar dar asta le intrece pe toate si mai si vb fulge ba na-vetzi un cod care sa stea tinta in loc iauziii Uni chir si-au lota lumea in cap si sa nu mai zic...

Best si cu x3non a fost banat de mine + demo in caz ca este nevoie de el Smile



Rog Sa Iei Masuri Creature Smile Pentru Banarea Acelori Jucatori Ms Wink Respect Sp!k

uitati codatii :)) B_560x95
Sus In jos
 
uitati codatii :))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net :: Nemultumiri -- Reclamatii-
Mergi direct la: