Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie buba

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Shik

avatar


Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/12/2009

Reclamatie buba Empty
MesajSubiect: Reclamatie buba   Reclamatie buba EmptyMier Dec 16, 2009 6:51 pm

buba cand te plictisesti dezbracate si pazesteti hainele mai tata ....tu intri din an in paste pe server si imi spui mie cine are cod si cine nu?esti chiar impertinent si daca nu iti dai seama ca un admin trebuie sa fie impartial atunci ti-ai gresit vocatia....eu stau 8 ore pe zi pe server si nu ai dreptul sa ma judeci pentru faptul ca un nesimtit avea aim si nu am mai avut rabdare sa fac poze sau demo....s-a intamplat doar o data....deci pe viitor da-ti seama din ce echipa faci parte....a alora care tolereaza codurile?sau a alora care le combat
o zi buna!
Sus In jos
Buba
Membru Lord
Membru Lord
Buba


Mesaje : 361
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 39

Reclamatie buba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie buba   Reclamatie buba EmptyJoi Dec 17, 2009 12:19 am

Daca tu zici si eu sunt pe servar atata timp cat imi perminte programu daca as fi o pers care sa stau acasa taota ziua si sa joc numa cs cs da paote as fi ca tine si daq ai fi citit topicul eu l-am rugat pe creture sa te atentioneze nu sa te sanctioneze si din cate ai citit daq ai citit celalat topic era probleme ca l-ai banat fara motiv si era preten dal meu potzi sa fi tu ce-l mai bun din lume pentru uni prieteni cu care ma joc cs zi de zi seara cand am meciuri cu clanu bag mana in foc ca nu au cod dar se pare ca n-ai fost pe faza cand ai citit .
Bravo tie ca stai de la 8 ore in sus pe servar de respect tine-o tot asa n-am nimic impotriva dar probleme a fost te-ai legat de unu din prieteni mei Wink
Crezi ca daca itzi ziceam sa ii dai unban ca mie preten vecin i-ai fi dat tu oricum o tineai pe ta deci consider ca nu am cresit mai cu nimica fiecare cu parerea lui asa cum tu crezi ca eu am gresit asa cred si eu ca tu ai gresit Wink/
Nu-ti fa griji mai am admin pana la 26.12-1.01.2010 Nu stiu sigur termenul si dupa aceea esti liber sa te simti bine Wink


Si ca sa sti si tu si ceilati admini cand existe o pers care este suspecta de aim sau wal dar persoana aceea sa nu faca parte din categoria codurilor pe FATA ci doar a celor care doar par SUSPECTI .. Specific Creature mia zis ca ar fi ce-l mai bine sa facetzi un DEMO ca sa avetzi cu ce dovedi Wink Respect All


Reclamatie buba B_560x95
Sus In jos
Nak3d
Banat
Banat
Nak3d


Mesaje : 102
Data de inscriere : 01/12/2009
Varsta : 32
Localizare : craiova

Reclamatie buba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie buba   Reclamatie buba EmptyJoi Dec 17, 2009 1:02 am

dupa cum spuneam fara dovezi nu facem nimic o zi placuta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie buba Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie buba   Reclamatie buba Empty

Sus In jos
 
Reclamatie buba
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ex-cs.sytes.net :: Nemultumiri -- Reclamatii-
Mergi direct la: